Username Less (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: Custom
be: Паводле настроек
