Username Less (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: user
bg: потребител

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Password
bg: Парола

en: Custom
bg: Персонализиран
