Username Less (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Custom
bo: རང་བཟོས
