Username Less (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: user
ca: usuari

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Custom
ca: Personalitzat
