Username Less (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: user
cy: defnyddiwr

en: E-mail
cy: E-bost

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Custom
cy: Addasu
