Username Less (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: user
et: kasutaja

en: E-mail
et: E-post

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Custom
et: Kohandatud
