Username Less (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: E-mail
eu: E-posta

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Custom
eu: Pertsonalizatua
