Username Less (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: Custom
fi: Oma
