Username Less (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ
