Username Less (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: user
he: משתמש

en: E-mail
he: אימייל

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Custom
he: מותאם

en: Enter your e-mail address.
he: הכנס את כתובת הדוא"ל שלך.
