Username Less (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը
