Username Less (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: user
id: anggota

en: E-mail
id: Email

en: Submit
id: Kirim

en: Username
id: Nama pengguna

en: Password
id: Sandi

en: Custom
id: Tersuai

en: Enter your e-mail address.
id: Masukkan alamat e-mail Anda.
