Username Less (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Password
ka: პაროლი
