Username Less (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Custom
ku: درووستکراو
