Username Less (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Custom
lv: Pielāgots
