Username Less (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Password
mr: परवलीचा शब्द
