Username Less (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: Password
my: စကားဝှက်
