Username Less (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Submit
oc: Sometre

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: Custom
oc: Personalizat
