Username Less (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Custom
ps: خپلېخوښه
