Username Less (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Custom
sl: Prilagojeno
