Username Less (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Password
te: సంకేతపదం
