Username Less (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: user
uk: користувач

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Custom
uk: Власний

en: Enter your e-mail address.
uk: Введіть ваш e-mail.
