Username Less (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: user
ur: صارف

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Password
ur: کلمۂ شناخت
