Username Policy (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: About
ar: حول

en: The username cannot begin with a space.
ar: يجب ألا يبدأ اسم المستخدم بمسافة.

en: The username cannot end with a space.
ar: يجب ألا ينتهي اسم المستخدم بمسافة.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
ar: يجب ألا يحتوى اسم المستخدم على مسافات متتالية.

en: The username contains an illegal character.
ar: يحتوى اسم المستخدم على حرف غير مسموح به.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
ar: اسم المستخدم %name طويل جدا: يجب الا يزيد أسم المستخدم عن %max حرفا.
