Username Policy (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: About
eu: (r)i buruz

en: The username cannot begin with a space.
eu: Erabiltzaile izena ezin da zuriunez hasi.

en: The username cannot end with a space.
eu: Erabiltzaile izena ezin da zuriunez bukatu.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
eu: Erabiltzaile izenak ezin du eduki zuriune bat baino gehiago lerro batean.

en: The username contains an illegal character.
eu: Erabiltzaile izenak karaktere ilegal bat du.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
eu: %name erabiltzaile izena luzeegia da: %max karaktere edo gutxiagokoa izan behar du.
