Username Policy (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: About
hr: Opis

en: The username cannot begin with a space.
hr: Korisničko ime ne može početi s razmakom.

en: The username cannot end with a space.
hr: Korisničko ime ne može završiti s razmakom.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
hr: Korisničko ime ne može sadržavati višestruke razmake zaredom.

en: The username contains an illegal character.
hr: Korisničko ime sadrži neprimjerene znakove.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
hr: Korisničko ime %name je predugačko: mora imati %max znakova ili manje.
