Username Policy (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: About
lv: Par

en: The username cannot begin with a space.
lv: Lietotājvārds nevar sākties ar tukšuma simbolu.

en: The username cannot end with a space.
lv: Lietotājvārds nevar beigties ar tukšuma simbolu.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
lv: Lietotājvārds nevar saturēt vairākus tukšuma simbolus pēc kārtas.

en: The username contains an illegal character.
lv: Lietotājvārds satur neatļautu rakstzīmi.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
lv: Lietotājvārds %name ir par garu, tam jābūt %max simbolus garam vai īsākam.
