Username Policy (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: About
sk: Informácie o

en: The username cannot begin with a space.
sk: Používateľské meno nesmie začínať medzerou.

en: The username cannot end with a space.
sk: Používateľské meno nesmie končiť medzerou.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
sk: Používateľské meno nesmie obsahovať viac medzier po sebe.

en: The username contains an illegal character.
sk: Používateľské meno obsahuje nepovolené znaky.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
sk: Používateľské meno %name je príliš dlhé: musí byť kratšie ako 56 znakov.
