Username Policy (2.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: About
az: Haqqında

en: The username cannot begin with a space.
az: İstifadəçi adı boşluqla başlaya bilməz.

en: The username cannot end with a space.
az: İstifadəçi adı boşluqla bitə bilməz.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
az: İstifadəçi adı bir sıra birdən çox boşluqdan ibarət ola bilməz.

en: The username contains an illegal character.
az: İstifadəçi adı qeyri-qanuni simvol ehtiva edir.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
az: %name istifadəçi adı çox uzundur: o, %max simvol və ya daha az olmalıdır.
