Username Policy (2.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: About
el: Περί

en: The username cannot begin with a space.
el: Το όνομα λογαριασμού δεν μπορεί να αρχίζει με διάστημα.

en: The username cannot end with a space.
el: Το όνομα λογαριασμού δεν μπορεί να τελειώνει με διάστημα.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
el: Το όνομα λογαριασμού δεν μπορεί να περιέχει πολλά συνεχόμενα διαστήματα.

en: The username contains an illegal character.
el: Το όνομα λογαριασμού περιέχει χαρακτήρα που δεν επιτρέπεται.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
el: Το όνομα λογαριασμού %name είναι πολύ μεγάλο: πρέπει να είναι %max χαρακτήρες ή λιγότερους.
