Username Policy (2.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: About
gl: Información

en: The username cannot begin with a space.
gl: O nome de usuario non pode comezar por un espazo.

en: The username cannot end with a space.
gl: O nome de usuario non pode rematar en espazo.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
gl: O nome de usuario non pode ter varios espazos seguidos.

en: The username contains an illegal character.
gl: O nome de usuario contén caracteres ilegais.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
gl: O nome de usuario %name é moi longo: debe ter %max caracteres ou menos.
