Username Policy (2.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: About
be: Аб

en: The username cannot begin with a space.
be: Імя карыстальніка не можа пачынацца з прабела.

en: The username cannot end with a space.
be: Імя карыстальніка не можа заканчвацца на прабел.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
be: Імя карыстальніка не можа ўтрымліваць некалькі прабелаў запар.

en: The username contains an illegal character.
be: Імя карыстальніка ўтрымлівае недапушчальныя сімвалы.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
be: Імя карыстальніка %name занадта доўгае: яно павінна быць не больш за  %max сімвалаў.
