Username Policy (2.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: About
is: Um

en: The username cannot begin with a space.
is: Notandanafnið má ekki byrja á bili.

en: The username cannot end with a space.
is: Notandanafnið má ekki enda á bili.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
is: Notandanafnið má ekki innihalda mörg bil í röð.

en: The username contains an illegal character.
is: Notandanafnið inniheldur ólöglegt rittákn.
