Username Policy (2.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: About
pl: O stronie

en: The username cannot begin with a space.
pl: Nazwa użytkownika nie może rozpoczynać się od spacji.

en: The username cannot end with a space.
pl: Nazwa użytkownika nie może kończyć się spacją.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
pl: Nazwa użytkownika nie może zawierać więcej niż jedną spację.

en: The username contains an illegal character.
pl: Podana nazwa użytkownika zawiera niedozwolony znak.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
pl: Podana nazwa użytkownika %name jest za długa. Musi zawierać nie więcej niż %max znaków.
