Username Policy (2.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: About
sl: O modulu

en: The username cannot begin with a space.
sl: Uporabniško ime se ne sem začeti s presledkom.

en: The username cannot end with a space.
sl: Uporabniško ime se ne sme zaključiti s presledkom.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
sl: Uporabniško ime ne sme vsebovati več zaporednih presledkov.

en: The username contains an illegal character.
sl: Uporabniško ime vsebuje nedovoljen znak.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
sl: Uporabniško ime %name je predolgo: dolžina mora biti manjša od %max znakov.
