Username Policy (2.1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: The username cannot begin with a space.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་འགོ་ལ་སྟོང་འཐེབ་ཡོད་མི་རུང་།

en: The username cannot end with a space.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་འཇུག་ལ་སྟོབ་འཐེབ་འཇོག་མི་རུང་།

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་དུ་སྟོང་འཐེབ་མང་པོ་མཉམ་དུ་འཇོག་མི་རུང་།

en: The username contains an illegal character.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་དུ་ལུགས་་དང་མི་མཐུན་པའི་ཡིག་འབྲུ་ཞིག་འདུག

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་དེ་རིང་དྲག་འདུག དེ་ཡིག་འབྲུའི་མང་ཤོས་%max་དང་ཡང་ན་དེ་ལས་ཉུང་བ་དགོས།
