Username Policy (2.1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: About
et: Programmist

en: The username cannot begin with a space.
et: Kasutajanimi ei tohi alata tühikuga.

en: The username cannot end with a space.
et: Kasutajanimi ei tohi lõppeda tühikuga.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
et: Kasutajanimi ei tohi sisaldada mitut järjestikust tühikut.

en: The username contains an illegal character.
et: Kasutajanimi sisaldab lubamatut tähemärki.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
et: Kasutajanimi %name on liiga pikk: selle pikkus peab olema %max märki või lühem.
