Username Policy (2.1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: About
km: អំពី

en: The username cannot begin with a space.
km: ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ​មិនអាច​ចាប់ផ្ដើម​ដោយ​ដកឃ្លា​បានទេ ។

en: The username cannot end with a space.
km: ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ​មិនអាច​បញ្ចប់​ដោយ​ដកឃ្លា​បានទេ ។

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
km: ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ​មិន​អាច​មាន​ដក​ឃ្លា​ច្រើន​ជាប់​គ្នា​បាន​ឡើយ ។

en: The username contains an illegal character.
km: ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ​មាន​តួអក្សរ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ %name វែង​ពេក ៖ វា​ត្រូវ​តែ​មាន​តួ​អក្សរ %max ឬ​តិច​ជាង​នេះ ។
