Username Policy (2.1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: The username cannot begin with a space.
kn: ಬಳಕೆಯ ಹೆಸರು ಸ್ಪೇಸ್ ನಿಂದ ಶುರುವಾಗಕೂಡದು.

en: The username cannot end with a space.
kn: ಬಳಕೆಯ ಹೆಸರು ಸ್ಪೇಸ್ ನಿಂದ ಶುರುವಾಗಕೂಡದು.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
kn: ಬಳಕೆಯ ಹೆಸರಿನಲ್ಲಿ ಹಲವು ಖಾಲಿ ಸ್ಪೇಸ್ ಗಳಿರಬಾರದು.

en: The username contains an illegal character.
kn: ಬಳಕೆಯ ಹೆಸರಿನಲ್ಲಿ ನಿರ್ಬಂಧಿತ ಅಕ್ಷರವಿದೆ.
