Username Policy (2.1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: About
nl: Over

en: The username cannot begin with a space.
nl: De gebruikersnaam mag niet met een spatie beginnen.

en: The username cannot end with a space.
nl: De gebruikersnaam mag niet met een spatie eindigen.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
nl: De gebruikersnaam mag geen meerdere spaties na elkaar bevatten.

en: The username contains an illegal character.
nl: De gebruikersnaam bevat illegale karakters.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
nl: De gebruikersnaam %name is te lang: de naam moet kleiner dan of gelijk aan %max karakters zijn.
