Username Policy (2.1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: About
ro: Despre

en: The username cannot begin with a space.
ro: Numele de utilizator nu poate începe cu un spațiu.

en: The username cannot end with a space.
ro: Numele de utilizator nu se poate termina cu un spațiu.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
ro: Numele de utilizator nu poate conține mai multe spații consecutive.

en: The username contains an illegal character.
ro: Numele de utilizator conține un caracter ilegal.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
ro: Numele de utilizator %name este prea lung: trebuie să aibă %max caractere sau mai puțin.
