Username Policy (2.1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: About
ru: Информация

en: The username cannot begin with a space.
ru: Имя пользователя не может начинаться с пробела.

en: The username cannot end with a space.
ru: Имя пользователя не может заканчиваться пробелом.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
ru: Имя пользователя не может содержать несколько пробелов подряд.

en: The username contains an illegal character.
ru: Имя пользователя содержит недопустимый символ.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
ru: Имя пользователя %name слишком длинное. Оно должно иметь длину не более %max символов.
