Username Policy (2.1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: About
sq: Informacione

en: The username cannot begin with a space.
sq: Emri i përdoruesit nuk mund të fillojë me një hapësirë.

en: The username cannot end with a space.
sq: Emri i përdoruesit nuk mund të përfundojë me një hapësirë.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
sq: Emri i përdoruesit nuk mund të përmbajë hapsira shumëfishe në një rresht.

en: The username contains an illegal character.
sq: Emri i përdoruesit përmban një simbol të palejuar.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
sq: Emri i përdoruesit %name është tepër i gjatë: duhet të jetë %max ose më pak gërma.
