Username Policy (2.1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: About
tr: Hakkında

en: The username cannot begin with a space.
tr: Kullanıcı adı boşluk ile başlayamaz.

en: The username cannot end with a space.
tr: Kullanıcı adı boşluk ile bitemez.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
tr: Kullanıcı adı ardışık boşluklar içeremez.

en: The username contains an illegal character.
tr: Kullanıcı adında izin verilmeyen bir karakter kullanılmış.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
tr: %name kullanıcı adı çok uzun, %max ya da daha az karakter olmalıdır.
