Username Policy (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: About
ca: Detalls

en: The username cannot begin with a space.
ca: El nom d'usuari no pot començar amb un espai.

en: The username cannot end with a space.
ca: El nom d'usuari no pot acabar amb un espai.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
ca: El nom d'usuari no pot contenir espais consecutius.

en: The username contains an illegal character.
ca: El nom d'usuari conté un caràcter il·legal.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
ca: El nom d'usuari %name és massa llarg: ha de tenir %max caràcters o menys.
