Username Policy (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: About
cs: Popis

en: The username cannot begin with a space.
cs: Uživatelské jméno nesmí začínat mezerou.

en: The username cannot end with a space.
cs: Uživatelské jméno nesmí končit mezerou.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
cs: Uživatelské jméno nesmí obsahovat několik mezer po sobě.

en: The username contains an illegal character.
cs: Uživatelské jméno obsahuje nepovolené znaky.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
cs: Uživatelské jméno %name je příliš dlouhé: musí být kratší než %max znaků.
