Username Policy (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: About
fi: Tietoja

en: The username cannot begin with a space.
fi: Käyttäjätunnus ei voi alkaa välilyönnillä.

en: The username cannot end with a space.
fi: Käyttäjätunnus ei voi loppua välilyöntiin.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
fi: Käyttäjätunnuksessa ei saa olla useampia välilyöntejä peräkkäin.

en: The username contains an illegal character.
fi: Käyttäjätunnus sisältää kielletyn merkin.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
fi: Käyttäjätunnus %name on liian pitkä: sen täytyy olla %max merkkiä tai vähemmän.
