Username Policy (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: About
hu: Leírás

en: The username cannot begin with a space.
hu: A felhasználónév nem kezdődhet szóközzel.

en: The username cannot end with a space.
hu: A felhasználónév nem végződhet szóközzel.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
hu: A felhasználónév nem tartalmazhat több egymás utáni szóközt.

en: The username contains an illegal character.
hu: A felhasználónév nem engedélyezett karaktert tartalmaz.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
hu: %name felhasználónév túl hosszú. A felhasználónév legfeljebb %max karakter hosszú lehet.
