Username Policy (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: About
oc: A prepaus

en: The username cannot begin with a space.
oc: Lo nom d'utilizaire deu pas començar per un espaci.

en: The username cannot end with a space.
oc: Lo nom d'utilizaire se deu pas acabar per un espaci.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
oc: Lo nom d'utilizaire deu pas conténer mantun espaci de seguida.

en: The username contains an illegal character.
oc: Lo nom d'utilizaire conten un caractèr invalid.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
oc: Lo nom d'utilizaire %name es tròp long  : sa longor deu èsser inferiora a %max caractèrs.
