Username Reminder (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Email address
de: E-Mail-Adresse

en: Subject
de: Betreff

en: Email
de: E-Mail

en: Reminder email
de: Erinnerungsnachricht

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
de: Verfügbare Tokens: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
